Pravá ruka/Asistenka pro Area Sales Manager Praha

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 - 57000 Kč za měsíc

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Pravá ruka/Asistenka pro Area Sales Manager

Pojďme si spolu popovídat o možnosti pracovat u našeho klienta, známého retailového řetězce, který příkladně pečuje o své zaměstnance – nabízí jim stabilní zázemí, dlouhodobou oporu a krásné benefity včetně 6 týdnů dovolené, příspěvky k svátkům a na dovolenou, stravenky aj.

Co bude Vaším úkolem:

• Pravidelná komunikace s centrálou CZ / DE
• Komunikace s markety, řešení operativních záležitostí
• Společné návštěvy marketů s oblastním ředitelem
• Administrativní činnost
• Vytváření pravidelných reportů a analýz
• Příprava a zpracování podkladů pro oblastního ředitele
• Zodpovědnost a zpracování koncernových procesů v regionu CZ/SK v oblasti operativy

Co potřebujeme:

• Znalost německého jazyka
• Vstřícné, přátelské, ale zároveň přiměřeně asertivní jednání s důrazem na reprezentaci společnosti
• Zkušenosti z oblasti maloobchodu, z práce v operativě výhodou
• Časová flexibilita a ochota cestovat po regionu (Praha/Brno/Hradec nejčastěji)
• Velmi dobrá znalost práce s MS Office (Excel, Power Point, Word), znalost práce se SAP výhodou

Klient Vám rád nabídne:

• Krásné nové kanceláře kousek od metra/tramvaje/busu
• Hybridní model práce
• 6 týdnů dovolené
• Příspěvek na dovolenou ve výši 17 000 Kč a Vánoce ve výši 17 000 Kč
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Stravenkový paušál ve výši 82,5 Kč/směna
• Průběžné odborné a jazykové vzdělávání

Tak co, zkusíme to? Zašlete mi Vaše CV a přijďte si k nám popovídat o firmě a úkolech, které na Vás čekají.

Kontaktní osoba:
Veronika Shaw
Mobil: +420 725 843 774